Connect with us

Aktuale

Zhvishet Blerona, kësaj radhe tregon “pjeshkën”…(FOTO +16)

Moderatorja e RTV 21 ka zgjedhur që edhe ajo të pushojë gjatë muajit qershor.

Për këtë ajo ka zgjedhur plazhet e bukura të Turqisë, derisa sot ka postuar një foto në instagram ku edhe ka paralajmëruar edhe moshën se për kë është e lejuar të shikohet ajo.

“Adam & Eve, Adults Only”, ka shkruar Blerona.

Edhe pse bëhet fjalë për një plazhë nudiste dhe vetëm për të rritur në Antalya, duket se Blerona ka bërë dy paralajmërime në të njëjtën kohë duke na treguar më shumë se duhet “pjeshkën” e saj në foton e fundit.

Blerona është njëra prej moderatorëve më të përfolura në Kosovë, sidomos për shkak të gjoksit të saj, që ka përmasa të mëdha.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *