Connect with us

Aktuale

Kejvina e ‘zjarrtë’, i çmend meshkujt me këto pamje provokuese në bikine

Linjat e saj trupore, e pozat joshëse bëjnë që ajo të komentohet shumë, shkruan ORAinfo

Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e cila shpeshherë rrëmben vëmendjen e mediave rozë me paraqitjet provokuese që bën.

Paraqitjet e saj në ekran janë shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve janë të tilla.

Ajo është bionde, me sy të kaltër dhe numëron rreth 9 mijë ndjekës në Instagram. Bukuroshja sic e shihni dhe vet njihet për fotot tepër provokuese të realizuara gjatë karrierës së saj si fotomodele.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *