Connect with us

Aktuale

Kejvina Kthella çmend pushuesit në Sarandë, shfaqet super sexy me bikini

Kejvina Kthella ka ndezur plazhin në Sarandë.

Ajo ka ndarrë në rrjetet sociale disa foto mjaft sexy. E veshur me bikini Kejvina ka nxjerrë në pah trupin e saj prej modeleje.

Velina e ‘Xing’ gjithmonë ka qenë një tundim për fansat e saj.  Ashtu siç mendohej në publikimnet e saj të fundit kanë vërshuar komentet dhe të fansat e saj nuk kanë nguruar të shprehin haptazi adhurimin për të.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *