Connect with us

Aktuale

Prokovon Armina! Pozon pas dushit përpara pasqyrës!

Ajo është një nga blogeret më të njohura dhe më të preferuara dhe gjithnjë është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këtë herë blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet e veshur me rrobdëshambër e sapo dalë nga dushi dhe gati për të realizuar setin fotografik të radhës.

Ajo duket mjaft seksi dhe provokuese se asnjëherë përmes këtyre postimeve./Gazeta Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *