Connect with us

Aktuale

E sapo zgjuar Klaudia Pepa thotë “mirëmëngjes” ujë dhe sapun!

Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak të postimeve të saj në rrjete sociale.

Por këtë herë ajo ka zgjedhur të përshëndesë ndjekësit e saj përmes një foto ku tregon se sapo është zgjuar nga gjumi dhe po shijon kafen e mëngjesit. Tërësisht pa make-up, Klaudia duket mjaft në formë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *