Connect with us

Aktuale

Françeka Jaçe paralajmëron verë të “çmendur”!

Ajo është një nga modelet më seksi dhe nuk nguron të tregojë gjithnjë hiret e saj mjaft provokuese.
Këtë herë bukuroshen Françeska Jaçe e shohim duke i dhënë një motori ujë më provokuese se asnjëherë. “Duke pritur një tjetër verë të çmendur,”-shkruan modelja krahas fotos së publikuar në rrjete sociale./Gazeta Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *