Connect with us

Aktuale

Iggy Azalea çmend fansat në Instagram, poston foto komplet lakuriq

Ajo nuk ngurron që të ekspozojë trupin e saj dhe Iggy Azalea ka çmendur fansat në Instagram.

Reperja australiane ka pozuar nudo për Fashion Nova dhe ka publikuar foto në rrjetet sociale.

28-vjeçarja ekspozoi format e saj mahnitëse dhe u sigurua të mbulojë pjesët intime.

Iggy duket shumë seksi dhe tërheqëse.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *