Connect with us

Aktuale

Me perëndimin e diellit, Xhemi Shehu bëhet dhe më e nxehtë

Pasi të shikoni këtë foto kaq të nxehtë të Xhemi Shehut do futeni në dilemë nëse është moderatore apo modele.

Kjo e dielë ka qenë  tërësisht e Xhemit. Ajo e ka nisur ditën me postimet e saj mjaft sensuale duke njoftuar fansat se ka nisur zyrtarisht pushimet.

Moderatorja e ‘Portokalli’ nuk është mjaftuar me ka. E ka mbyllur ditën me një postim e deh më provokues ku shfaqet totalisht me bikini.

E tonifikuar dhe në super formë Xhemi po shijon këto ditë në rrezet e diellit në plot kuptimin e fjalës, duke vjedhur njëkohësisht dhe vëmendjen e të gjithëve.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *