Connect with us

Aktuale

Aurela Hoxha e ‘nxehtë’ nga pushimet

Është e njohur si modele dhe blogere mjaft e suksesshme ndërsa komentohet shumë për ndërhyrjet që ka bërë.

Blogeren e njohur shqiptare, Aurela Hoxha po vazhdon ti mbaj të informuar ndjekësit e saj për aktivitet dhe udhëtimet që bën, shkruan arbresh.info.

Aurela se fundmi ka postuar një fotografi teksa tregon se për të kanë filluar pushimet.

Ajo ka pozuar e shtrirë në plazh, ku ka treguar gjoksin në bikinet ngjyre të kuqe.

Ndryshe, Aurela së fundi ka lansuar linjën e bikineve.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *