Connect with us

Aktuale

Do ju përvëlojë, Oriola Marashi shfaqet e laguar dhe thuajse topless

​ Oriola Marashi po bëhet dita ditë më e nxehtë, por duke shtuar njëkohësisht ‘telashet’ për fansat e saj.

Super sexy e OTR është duke realizuar një  set fotografik që i nxjerr në pah anën e saj më të nxehtë.

E lagur dhe thuajse topless Oriola  u kthye në qendët të  rrjeteve sociale sërish.

Pak ditë më parë ajo u bë pjesë e një prej klipeve më verorë dhe më të nxehtë të publikuar nga reperi Noizy. Me sa duket kjo verë do të jetë e Oriolës. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *