Connect with us

Aktuale

Fillon Botërori dhe për Emily Ratajkowski

Nuk kishte si të mungonte në këto ditë të nxehta të Botërorit edhe modelja e famshme Emily Ratajkowski.

Bukuroshja që ndiqet nga më shumë se 18 milionë ndjekës në instagram, ka zbuluar linjat e saj perfekte me disa foto që ka publikuar orët e fundit. Emily përveç linjave të saj është treguar edhe shumë provokuese me lëvizjet e saj përpara pasqyrës.

Temperaturat janë rritur ndjeshëm, teksa ndjekësit e modeles kanë shpërthyer me komentet e tyre.tch

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *