Connect with us

Aktuale

Ilda Bejleri e tepron me pakujdesinë, ekspozon ‘zogun’ në transmetim

Herë me fustane të shkurtër e herë me gjoksin e ekspozuar, Ilda Bejleri ja del të komentohet në çdo dalje televizive si dhe në postimet e saj në rrjetet sociale.

Moderatorja sportive është dhe më tepër në vëmendje për shkak të Botërorit ‘Rusia 2018’.

Në veshjen fundit ajo shfaqet me një jupsuit mjaft të ngushtë duke e nxjerrë shumë keq në pah zonën intime.

Tashmë ekzistojnë të gjitha mjetet për të qenë korrekt në ekran. /Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *