Connect with us

Aktuale

Ingriti provokon më shumë se asnjëherë në klipin e ri!

Ashtu siç kishte paralajmëruar me fotot seksi këngëtarja Ingrit Gjoni i është rikthyer tregut muzikor me një produksion të ri.

Këngëtarja ka publikuar bashkëpunimin me Ada Luka dhe Foggy nën titullin “Hasta la vista”. Kënga vjen mjaft ritmike dhe e përshtatshme me stinën e verës. Pjesë e klipit janë berë edhe mbesa e Ingritit, aktorja Anna Lika si dhe velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *