Connect with us

Aktuale

Kylie Jenner bombardon me daljen e fundit

Kylie Jenner është futur në listën e 100 personaliteteve më “hot” të Maxim.

Motra e vogël e Kim Kardashian Ëest ka shfaqur kështu sërish fizikun e saj të bujshëm derisa po dilte për një darkë në një restaurant në Kaliforni, përcjell arbresh.info.

Bukuroshja 20 vjeçare e cila është nënë e një vajze me emrin Stormi kishte veshur pantallona dhe një bluzë të shkurtër pa reçipeta.

Ajo dukej e mahnitshme si çdo herë.

        

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *