Connect with us

Aktuale

Shkenda Dubova e ha mëngjesin gjysmënudo

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell në treg ndonjë projekt të ri muzikor

Megjithatë ajo është shumë e kompletuar në jetën e saj private, dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi edhe përmes rrjeteve sociale.

Në fotografi ajo shfaqet në shtrat me veshje mjaftë provokative  duke ngrën mëngjes.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *