Connect with us

Aktuale

Sozia e Jennifer Lopez “tërbon” Instagramin

Përdoruesit e Instagramit besojnë se sozia e Jennifer Lopezit është edhe më seksi sesa vetë ylli i muzikës botërore.

Jay poston shumë foto në rrjetin social dhe në fakt është shumë e vështirë që ta dallosh nga JLo, transmeton tch. Vajza nga Teksasi ka llogarinë në Instagram me emrin Jay From Houston, ku e ndjekin mbi 180 mijë persona.

Njëri prej tyre i ka kërkuar madje edhe që të martohen…

         

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *