Connect with us

Aktuale

Zhvishet komplet nudo modelja angleze (FOTO 18+)

Ajo është e njohur për pjesëmarrjen në reality shoun “Love Island’s” që zhvillohet në Britani të Madhe.

Bukuroshja Megan Barton ka forma trupore të mahnitshme dhe këtë fakt ajo nuk heziton ta fshehë.

Modelja 24 vjeçare ka sjellë së fundmi një seri fotosh komplet nudo duke ekspozuar kështu asetet e saj të bujshme./Arbresh.info

           

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *