Connect with us

Aktuale

Armina Mevlani me bikini, barku i saj lë për të dëshiruar

Blogerja Armina Mevlani nuk ka bërë më të mirën e saj me format trupore.

Ndonëse e shohim gjatë gjithë kohës në formë, fotot e saj me bikini e kanë nxjerrë zbuluar.

Ndërsa gjoksi i saj ua ‘bën me sy’ndjekësve, ai që lë për të dëshiruar është barku.

Duket qartë se Armina është munduar shumë për të realizuar këtë foto duke futur barkun brenda.

Gjithsesi edhe pse pa muskuj barku ajo sërish është mjaft e ëmbël dhe tërheqëse.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *