Connect with us

Aktuale

Emily Ratajkowski seksi me bikini (Foto)

Ajo është e njohur për paraqitjen dhe format e saj perfekte trupore.

Dhe Emily Ratajkowski nuk ngurroi të tregonte format e saj të shtunën teksa freskohej në plazh.

E veshur me bikini të bardha modelja dukej mjaft seksi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *