Connect with us

Aktuale

Enca e tepron, e nxjerr komplet gjoksin gjigant (FOTO + 18)

Këngëtarja Enca Haxhia minuta më parë ka publikuar një foto në Instagram.

Kjo pamje e Encës ka tronditur fanSat, pasi që ajo zbulon shumë nga trupi i saj, shkruan gazetablic.

Me apo pa photoshop enca me pozitat e saj dhe ekspozimin e pjesëve intime ia arrinë të duket një bombë e vertetë. Në sy bie gjoksi i saj pa sutjene dhe bombastik.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *