Connect with us

Aktuale

Këngëtarja kosovar “djeg” Tiranën, shpërblehet më çmim

Këngëtarja që për momentin është më “in” me këngët e saj, Fatlume Popovci është shpërblyer mbrëmë në Tiranë

2018’ta duket se është një vit për këngëtaren Fatlume Popvci.

“Life & Style Albania” e ka shpërblyer këngëtaren kosovare me një çmim për duetin me Bleron “Plaga ime”, e cila është bërë një hit i pakontestueshëm pranveror dhe ka kaluar mbi 5 milionë klikime në youtube.

Fatlumja përpos këngës me Bleron pritet që gjatë muajve në vijim të sjell edhe disa këngë cover të cilat do ti lansojë muaj pas muaji dhe deri me tani ajo duket se ka pasur një sukses të madh edhe në këtë aspekt. /GazetaExpress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *