Connect with us

Aktuale

Këto foto të Kallashit do t’ju kallin, kujdes (Foto +18)

Valltarja e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, vazhdon të jetë tepër aktive në profilin e saj në Facebook.
Ajo pothuajse gjatë tërë kohës poston foto hot, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e saj. Është kjo një mani apo deshiron që t’i rezistojë tregut dhe kjo është mënyra për të qenë më ndryshe se të tjerët dhe për t’i qëndruar në vëmendje publikut.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *