Connect with us

Aktuale

Adea Pula ‘përvëluese’ në bikini

Është duke qëndruar larg muzikës por jo edhe larg postimeve seksi në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Për Adea Pula tashmë kanë filluar pushimet e sezonit veror dhe këtë ajo e ka treguar përmes disa postimeve të ‘nxehta’ në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info.

Adea këtë herë ka zgjedhur si destinacion për pushime bregdetin turk.

Ajo ka ndezur rrjetin me imazhet e publikuara ku ajo shihet e veshur në bikini duke shijuar temperaturat e ngrohta që po mbizotërojnë atje.

Në dy imazh mahnitëse ajo ka shfaqur linjat e saj impresive dhe të lakmueshme.

Ndryshe, Adea ka përfunduar studimet ndërsa ka kohë që është larguar nga skena e muzikës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *