Connect with us

Aktuale

Dua Lipa del pa brekë nëpër New York

Dua Lipa, me 2.2 milion kopje të shitura të albumit të saj si edhe performancën në momentin e hapjes së Kupës së Botës po korr sukses në të gjithë botën tashmë.

Ajo është fotografua teksa po hynte në ambientet e “V Magazine” në Neë York me një fustan “polka dot” me vlerë 529 euro, por vëmendjen më të madhe e ka tërhequr një detaj tjetër

Dua Lipa ishte pa të brendshme dhe ky ka qenë detaji i fiksuar më së shumti nga fotografët.

“Dukej sikleti i saj që mbante fustanin se mos ia frynte era”, shkruajnë mediat rozë të përtej Atlantikut.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *