Connect with us

Aktuale

Gigi Hadid tregon asetet e bujshme

Ajo është modelja më e suksesshme e momentit dhe me të drejt.

Gigi Hadid nuk dështoj as këtë herë të dëshmojë një gjë të tillë e cila nuk la vend për imagjinatë thatë të mërkurën në Nju Jork, shkruan arbresh.info.

23 vjeçarja morri gjithë vëmendjen derisa ekspozoj asetet e saj seksi në një veshje sportive.

Modelja amerikane këtë herë kishte preferuar dukjen natyrale dhe me shumë pak grim.

Kujtojmë që Gigi ka rikthyer romancën me ish të dashurin e saj, këngëtarin Zayn Malik.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *