Connect with us

Aktuale

Emily “çmend” me të pasmet dhe belin e hollë

Emily Ratajokowski është modelja e njohur që shquhet për pamjen e saj goxha në formë.

Pas martesës së befasishme, duket se edhe ajo është bërë më seksi dhe provokuese. Sidomos kur i shohim imazhet që ajo i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo shihet me bikini leopardi teksa po shijonte detin e diellin. Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndryshe, ajo provokon zakonisht me imazhet e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *