Connect with us

Aktuale

Emily godet sërish: ‘Selfie’ superseksi

Të gjithë e kanë mendjen te “Rusi 2018”, por Emily Rajtakowski di të tërheqë vëmendjen e fansave të saj.

Modelja amerikane, me mbi 18 milionë ndjekës në Instagram, ka postuar së fundmi disa foto të nxehta që ta shfrenojnë fantazinë.

Një tifoze e deklaruar e Juventusit, Emily nuk e ka zbuluar ende se cilën përfaqësuese mbështet në Botëror.

Ajo ka një prejardhje të përzier, irlandeze, gjermane, polake dhe izraelite.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *