Connect with us

Aktuale

Ilda Bejleri i gëzohet fitores së Zvicrës, feston në këtë mënyrë

Shqiptaret anë e mbanë botës i janë gëzuar fitores së Zvicrës me rezultat 2 me 1 kundër Serbisë.

Edhe mderatorja Ilda Bejleri duket se e ka ndjekur ndeshjen dhe si të gjithë i bëri krenar dhe të lumtur.

Moderatorja seksi ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet duke bërë shqiponjën me duar dhe si shumë shqiptar edhe Ilda duket shumë e lumtur me djemtë kosovar që shënuar kundër Serbisë.

Ajo ka marrë shumë komente dhe pëlqime në imazhin e publikuar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *