Connect with us

Aktuale

Kjo ‘bombë’ seksi dhe të pasmet e saj, do t’ju lënë pa koment (Foto +18)

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, s’ka të ndalun.

Ajo ka realizuar edhe disa fotografi të reja, secila ma joshëse se tjetra.

Fotografi Kittrell Cage i ka shkrepur disa foto, në të cilat biondja 32-vjeçare duket fantastike në ambientet e një hoteli.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *