Connect with us

Aktuale

Nuk do të mund ta përballoni një Luanë kaq të nxehtë

Luana Vjollca po vazhdon pushimet e saj nëpër vendet ekzotike

Luana Vjollca është duke vazhduar që të tregojë se sa seksi është ajo.

E tillë është dukur edhe në fotografitë e saj të fundit që ajo i ka postuar nëpër rrjetet sociale e ku këngëtarja dhe moderatorja duket shumë seksi.

Prej që ajo është në lidhje me Krenar Çoçaj, duket se dita ditës është duke u bërë më e bukur me paraqitjet e saj.  

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *