Connect with us

Aktuale

Oriola Marashi ‘ndez’ Instagramin me foton më të ‘nxehtë’ ndonjëherë

Oriola Marashi nuk dinë të ndalet me publikimin e imazheve të ‘nxehta’ në faqen e saj zyrtare të Instagramit.

E njohur për linjat perfektë ajo edhe këtë herë ka dëshmuar se është femra më seksi shqiptare.

E shtrirë në plazh gjysmë e zhveshur Oriola u kujdes që të mbulonte gjoksin me duar ndërsa i gjithë fokusi ishte tek të pasmet e saj ‘gjigante’ dhe beli i hollë.

Pozat seksi dhe provokuese janë të zakonshme për modelen nga Shqipëria, Instagrami i saj është i mbushur me imazhe dhe video ku ajo shfaqe linjat e saj impresive.

Ndryshe, modelja e njohur e cila është bërë pjesë e grupit OTR ka kohë që ka filluar punën për të sjellur një projekt muzikorë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *