Connect with us

Aktuale

Pushimet e para të vajzës së Ryva Kajtazit, sjell pamjet

Ryva Kajtazi ditë më parë publikoi këngën e re “Thehet zemra” me Shqipri Kelmendin.

E pas projektit që pritet të jetë i suksesshëm Kajtazi siç duket i ka dhuruar vetes disa ditë pushimi së bashku me familjen, shkruan lajmi net.

Përmes rrjeteve sociale, Ryva shpesh publikon imazhe nga përditshmëria e saj në të cilat zbulon ngjarje apo pjesë të rëndësishme për publikun.

Në këto dy imazhet që ndau së fundmi, ajo tregon se është në pushime dhe se këto janë pushimet e para të vajzës, Dorelës.

Ndryshe, këngëtarja Kajtazi është martuar në gusht të vitit 2014 në një ceremoni private në Ishujt Maldive.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *