Connect with us

Aktuale

Bleona Qereti krejtësisht lakuriq duke bërë joga (Foto, +18)

Bleona Qereti ditë më parë publikoi disa video teksa kryente lakuriq seanca estetike dhe kundër dobësimit. ​

Edhe kësaj radhe këngëtarja ka befasuar të gjithë me lëvizjen e fundit në rrjetet sociale.

Bleona e ka nisur ditën me joga, por jo si zakonisht, pasi që shfaqet krejtësisht lakuriq dhe në një pozicion aspak normal.

Ky lloj pozicioni është mënyra më e mirë për të çliruar energjitë negative, sipas Bleonës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *