Connect with us

Aktuale

Alessandra Ambrosio nudo (Foto +18)

​Alessandra Ambrosio ka pozuar topless në Malibu. Modelja e të brendshmeve të Victoria’s Secret dukej mjaft komode, teksa në këtë fotosesion ajo shoqërohej edhe nga dy fëmijët e saj Anja dhe Noah dhe partneri Jamie Mazur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *