Connect with us

Aktuale

Klaudia Pepa provokon sërish, tashmë fotot nudo i lënë vend videos së ‘sikletshme’

Pjesëmarrja në konkursin e famshëm të talenteve ‘’Amici’’ do të ishte veçse hapi i parë që do i nevojitej balerinës së njohur Klaudia Pepa për të ndërtuar një karrierë të suksseshme në Itali.

Edhe pse në një moshë fare të re, vetëm 25-vjeç, ajo ka arritur të shndërrohet në një prej emrave të preferuar të televizioneve prestigjioze italiane, të hapë shkollën e saj të baletit dhe të ketë vëmendjen e shtypit rozë, si brenda dhe jashtë vendit. E duke u ndalur tek ky i fundit nuk mundt ta mohojmë që Klaudia është bërë shpeshherë pre e portaleve dhe mediumeve të saj, edhe për shkak të fotografive provokuese që në shumicën e rasteve nuk i kanë lënë vend imagjinatës.

E kështu ka ndodhur edhe sot, ish-prima balerina e njohur e ‘’Tv Klan’’ ka zgjedhur sërish të provokojë me një video në kuzhinën e shtëpisë, e mbështjellë vetëm me peshqir. Nuk do t’ju tregojmë se ç’ka gatuar balerina simpatike, pasi në të vërtetë ka bërë një kërcim goxha provokues e në një moment pakujdesie, ose jo, asaj i ka rënë peshqiri duke treguar kështu shpinën dhe një pjesë të së pasmeve. Nuk e dimë nëse është aksidentale apo e stisur, por pas kësaj Klaudia ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Për më tepër shikoni vetë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *