Connect with us

Aktuale

Real – Barcelona, rivalitet edhe te bukuroshet (FOTO +18)

Rivaliteti mes Barcelonës dhe Real Madridit ka kaluar edhe te modelet.

Barcelona dhe Real Madridi janë kundërshtar të përbetuar. Por, rivaliteti i El Clasicos tani ka hyrë edhe te disa bukuroshe.

Ato kanë pozuar me fanellat e të dy skuadrave. Kurse, se cila po duhet më seksi, tifozja e Barçës apo Reali, vlerësojeni vet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *