Connect with us

Aktuale

Emily nuk di të vishet, prapë shfaqet nudo

Nuk di të ndalet

Emily Ratajkowski e ka të vështirë të vishet dhe për këtë ajo ka postuar në instagram video shumë seksi.

Ajo është e njohur edhe si një fanse e muzikës elektronike.

Bukuroshja ka vendosur edhe një palë syze të mençura derisa ka treguar asetet e saj superseksi. /GazetaExpress/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *