Connect with us

Aktuale

Kim e tepron, shfaqet pothuajse nudo rrugëve të qytetit

Ylli i serialit të “Keeping Up with Kardashians”, ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet me një fustan transparent dhe me një pallto.

Fustanin transparent, Kimi e ka veshur pa sutjena, por fatmirësisht ka veshur mbathje! Fotot sensuale, nudo apo topless janë bërë të përditshme për Kim Kardashian.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *