Connect with us

Aktuale

Argjentina nuk po ndalet

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Argjentina Ramosaj, së fundmi ka lansuar tri këngë të reja, ndër të cilat dy ishin bashkëpunime.

Por  Argjentina nuk do të ndalet me kaq, së shpejti do të realizojë edhe një këngë tjetër. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila nëpërmes rrjetit social Intsagram, ka shpërndarë disa fotografi dhe video me të cilat e ka paralajmëruar këngën e re, për të cilën do të bashkëpunojë me Dj.Geek.

Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të jetë hit i verës, pasiqë Argjentina çdo herë sjellë këngë të cilat mbesin në kujtesë për kohë të gjatë.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *