Connect with us

Aktuale

Brenda festës së çmendur të Xhesika Berberit, miket e saj e djegin me bikini

Një festë e çmendur dhe mjaft argëtuese ka qenë ditëlindja e modeles shqiptare.

Xhesika Berberi ka fesutar si jo më mirë mes mikeshave të saj modele.

Pishinë, pije, torta dhe ditëlindja e 27 e modeles nuk mund të festohej me mirë.

Në mesin e mikeshave ishte dhe modlja shqiptare Adrola Dushi. /Gazeta Express/ 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *