Connect with us

Aktuale

Tri foto me të cilat moderatorja e RTK-së ju çmend

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive

Ajo shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi. Më poshtë keni tri fotografitë e saj ku duket tejet joshëse.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *