Connect with us

Aktuale

Elvana seksi në të kuqe

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, e cila së fundmi ka publikuar këngën e re “Ku vajti”, ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku duket shumë tërheqëse.

Me buzët e kuqe dhe e veshur me fustan të kuq, Elvana po duket mjaft seksi.

Gjithashtu, fansat e Elvanës do të kenë mundësi ta shohin këngëtarën në koncertin e saj live që do të mbahet në Prishtinë me 14 korrik. /Express

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *