Connect with us

Aktuale

Femra më seksi në Instagram që po fiton miliona falë formave trupore (Foto, +16)

Ajo e quan veten JoJo Babie dhe është ndër femrat më seksi të Instagramit.

Kjo bukuroshe është e njohur në gjithë botën, ndërsa tashmë ka kaluar shifrën prej 3.5 milionë ndjekësish në këtë rrjet social.

Falë formave të saja trupore, JoJo ka siguruar edhe oferta të shumta reklamuese.

Në këtë mënyrë, ajo ka arritur që të fitojë edhe para duke iu falënderuar linjave mbresëlënëse trupore.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *