Connect with us

Aktuale

Kallashi i tregon krejt, del pa brekë (FOTO +18)

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi- Kallashi ka vazhduar që të provokoj. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi, ku është tërësisht nudo dhe pa brekë, raporton Gazeta Blic. Edhe në këtë fotografi ajo ka prezantuar linjat seksi që ka, sidomos gjinjtë shpërthyes që ka.

Kallashi përgjatë këtij viti ka qenë top lajm në medie për fotografitë dhe videot shumë provokative që i ka publikuar nëpër rrjetet sociale.

Untitled

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *