Connect with us

Aktuale

Nëse keni probleme me zemër, mos ia shikoni fotot (Foto +16)

Modelja australiane, Emily Sears, ka realizuar një set të ri fotografish mjaft seksi, ku bien në sy format e saj trupore dhe sigurisht të pasmet e saj.

Disa foto nga ky set i ri fotografik bukuroshja australiane i ka postuar në faqen e saj në Instagram.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *