Connect with us

Aktuale

Angela Martini në vilën e Playboy, super sexy me pozat e saj

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini ka befasuar sërish me postimet e saj në Instagram.

Ajo ka ndarë disa foto nga festa e Ditës së Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara ku ishte e rrethuar nga miqtë dhe partneri i saj.

Ajo që ka bërë përshtypje është se kjo festë u organizua  në vilën Playboy.

Edhe këtë herë Angela u duk  elegante dhe shumë simpatike. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *