Connect with us

Aktuale

Françeska del e zhveshur në ballkon, digjen pushuesit

Modelja sexy Françeska Jaçe ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj më të fundit.

Ajo ka zgjedhur këtë herë jugun e vendit për dusa ditë  relaksuese. Fraçi ka dalë në ballkonin e hotelit ku qëndron krejtësisht nudo teksa mbulohet me çarçaf.

Françeska është një nga ish banoret e Big Brother më të përfolura dhe më provokuese.

Kaq ka mjaftuar dhe në publikimin e saj kanë vërshuar komente nga më të ndryshmet prej fansave. Për të mos folur për ato që ju ‘zënë sytë’ pushuesve që kanë zgjedhur të njëjtin destinacion dhe në të njëjtën kohë me Françin.

Gjithashtu ngihet dhe pyetja se kush ka qenë vallë personi që i ka shkrepur këtë foto ‘vrastare’…! /Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *