Connect with us

Aktuale

Kylie pozon me trupin e saj superseksi mbi banane

Kylie Jenner ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte.

20-vjeçarja ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të prezantuar, veshur plot ngjyra.

Kylie mbante veshur një palë rroba banje ngjyrë vjollcë dhe qëndronte shtrirë mbi banane.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *