Connect with us

Aktuale

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

Moderatorja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe gjithashtu duke publikuar në rrjete sociale foto provokuese.

Këtë herë e shohim të veshur tërësisht me të verdha duke pozuar sipër jahtit, ndërkohë që është duke shijuar perëndimin e diellit. Edhe këtë herë fotot e saj nuk kanë mbetur pa u komentuar nga ndjekësit./Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *