Connect with us

Aktuale

Rita tregon gjoksin dhe të pasmet në Monaco

Rita Ora ka treguar gjysmën e gjoksit dhe të pasmet në bikine ngjyrë të verdhë derisa është parë në bordin e një jahti në Francë

Ajo për momentin është duke pushuar me familje në Francë dhe në Monaco.

Rita ora të martën ka postuar disa fotografi në instagram ku tregon trupin e saj ngjyrë mjaltë nga rrezitja derisa ka të veshur bikine të verdha.

Ajo ka treguar figurën e saj përfekte, derisa këngëtares 27 vjeçare lehtë mund t’ja shohësh pothuajse gjysmën e gjoksit jashtë, derisa ajo ekspozon edhe të pasmet seksi.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *